Pünkösdi hétvégén különösen sok áldást élhettünk meg gyülekezetünkben.
Szombaton a konfirmandusok vizsgát tettek, ma pedig, pünkösd vasárnapján fogadalmat tettek és először járultak az Úr asztalához.
Az ige, amit az esperes úr a szívükbe helyezett:
„Ha Isten velünk, kicsoda ellenünk?” (Róma 8,31)
Ezzel az ígérettel indította őket útjukra, miközben mindannyian személyes igét is kaptak, amely végigkísérheti őket életük során.
Kérjük Isten áldását az életükre, hitükre és minden lépésükre.
Vélemény, hozzászólás?